Jun 16th انتقال سی پنل خارج به ایران

با سلام و عرض ادب خدمت شما مشتریان عزیزبا توجه به قطعی اینترنت بین الملل در سال گذشته و صدمات ناشی که به برخی از کسب و کارها وارد شد ، برآن شدیم سرویس های میزبانی شرکت را از خارج کشور به داخل کشور ... بیشتر »

Sep 8th تغییر قیمت سرویس ها

:با سلام و عرض ادب خدمت شما مشتریان عزیزهمانطور که  از نرخ ارز مطلع هستید حدود 5 ماه میباشد نرخ ارز هر ماه درحال افزایش میباشد و تیم لستر لوک برای راحتی شما کاربران عزیز هیچ افزایش قیمتی را در ... بیشتر »

Jul 12th تغییر میزبانی هاست

با سلام عرض ادببه دلیل استقبال زیاد مشتریان و بالا رفتن تعداد هاست میزبانی اقدام به تغییر سرور به یک سرور قدرتمند کرده ایم   از مشتریان عزیزی که هاست میزبانی یا نمایندگی هاست میزبانی سی پنل ... بیشتر »

Apr 19th حل مشکل درگاه

با سلام و عرض ادب
چند روزی بود که با مشکل درگاه پرداخت ملت مواجه شده بودیم
هم اکنون میتوانید تراکنش های خود را با درگاه آسان پرداخت انجام دهید
پیروز باشید

Apr 9th نرخ ارز

با سلام و درودهمانور ک مشاهده کرده اید قیمت ارز به طور وحشت ناکنی افزایش یافته استو ما مجبور به بالا بردن قیمت ها شده ایم و از این امر از شما پوزش میطلبیمدرصورت کم شدن قیمت ارز قیمت متعادل ... بیشتر »

Apr 3rd مشکل در درگاه پرداخت

با عرض سلام و عرض ادب درگاه پرداخت ملت دچار مشکل شده است از دوستانی ک قصد تمدید یا خرید دارند وج خود را به شماره کارت زیر واریز بفرمایید ساعت تاریخ و مبلغ واریزی را در تیکت ارسال بفرماییددرحال ... بیشتر »

Mar 20th خاموشی سرور

با عرض سلام
سرور با رنج های زیر به مدت نیم ساعت از دسترس خارج میشوند جهت برسی دیتاسنتر 
195.201.156  And  195.201.105
195.201.13 And  195.201.53

 باتشکر از صبر و شکیبایه شما
سال نو پیشاپیش مبارک

Mar 15th شروع تخفیف عیدانه لسترلوک

با سلام خدمت شما مشتریان عزیزتخفیف عیدانه لسترلوک شروع شد25%درصد تخفیف برای تمامی سرویس های هاست میزبانیNOROOZ96 :  کد تخفیفاین فرصت تا 16فرودین میباشد(تمدید  شد تا 30 فروردین(با تشکرواحد فروش ... بیشتر »

Mar 3rd تخفیف عیدانه لسترلوک به زودی ...

با سلام خدمت شما مشتریان عزیز
 خبر خوش برای مشتریان عزیز که دنبال خرید سرویس جدید هستند به زودی کدتخفیف ما برای عید اعلام میشود

.....ما را دنبال کنید


واحد اطلاع رسانی لستر لوک

Mar 1st تغیر نام سایت از افراسرور به لسترلوک

 با سلام خدمت شما مشتریان عزیز افرا سرور هم اکنون شما تعجب کردید که چرا از افرا سرور به سایت لستر لوک منتقل شدید! ایا مشکلی پیش آمده؟ خیر!ما تیم افرا سرور تصمیم گرفتیم که با نام جدید و برند سازی ... بیشتر »